Rusztowania Elewacyjne

...systemy rusztowań w Polsce

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start

Rusztowania Chińskie - warto czy nie warto?


Dobra cena ale czy to się opłaca?


rusztowania chcinskie

Mówią, że "biednego nie stać na to żeby kupować tanio". W tym wypadku to prawda. Na ten moment kupować Chińskie rusztowanie to albo kupować dwa razy albo kupić i przeklinać zakup. Może trochę za mocno powiedziane ale to co przyjeżdża do nas z dalekiego wschodu to  "chińska ruletka." Czasem się trafi, że będzie ok ale co jeśli później rama w ramę nie będzie wchodzić a tak się naprawdę często zdarza.

Na czym polega problem z rusztowaniami z Chin. Oczywiście na jakości. Dotychczas rusztowania jakie przypływały do Polski w kontenerach z dalekiego wschodu były nie do końca kompatybilne nie tylko z systemami do których powinny pasować ale nawet nie zawsze pasowały same do siebie. Problem pojawia się przy montażu rusztowania w górę. Po ustawieniu drugiej czy trzeciej ramy rusztowania często nie ma możliwości założenia podestów. Trzeba je wkładać na siłę - jeszcze trudniej je potem wyjąć, czasem trzeba używać do tego łomu.

Pisze tak krytycznie o rusztowaniach z Chin dlatego, że naprawdę nie ma sensu oszczędzać czasem  kilka set złotych a potem utknąć z czymś czego nie da się złożyć. Lepiej kupić mniej i najwyżej za pół roku dokupić niż wydać co się ma i potem przeklinać zakup przez lata.

... a jak poznać rusztowania z Chin. Trochę po ocynku ale to nie jest proste, trochę po jakości wykonania. Wprawne oko zauważy różnicę.  Najłatwiej po cenie. Jeśli rusztowanie jest dużo dużo tańsze od innych na rynku możemy mieć niemalże pewność że jest z importu. A tak naprawdę, dopiero po zakupie może okazać się, że twoje rusztowanie jest właśnie z Chin.


Masz pytania, sugestie -  napisz do nas.

 
ANKIETA | Co sądzisz o dotacjach ?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 53 gości 

REKLAMY:

Rusztowania Ceny!
Ceny zestawów w e-sklep!
Sprawdź ile kosztuje rusztowanie
Rusztowania plettac !!!

        ---------

Rusztowania Przejezdne!
PROMOCJE w e-sklep!
Transport w Polsce Gratis.
ProTec|STABILO|PROMOCJE!!!